O Nas

Zadzwoń

+48 604 456 732

Kim jesteśmy

Rozpoczęliśmy działalność jako Nova-trade w roku 2012 ale nasze doświadczenie w sektorze budowlanym sięga dalej, kiedy to w 2005 jako podwykonawca instalacji grzewczych i sanitarnych wspólnie z NOVA Development zrealizowaliśmy inwestycję osiedla mieszkalnego w Olecku, przy Aleji Zwycięstwa 2.

W kolejnych latach, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale podnosiliśmy kwalifikacje naszych pracowników oraz rozszerzaliśmy gamę oferowanych przez nas produktów i usług.

Był czas, że dostarczaliśmy nawet paliwo i brykiet – www.nova-trade.com.pl

W 2019 roku weszliśmy we współpracę z firmą ABAKUS i tak przez ostatnie lata obok instalacji grzewczych i sanitarnych zajmujemy się sprzedażą i montażem okien, drzwi i bram na rynku warmińsko-mazurskim i podlaskim.

Obsługujemy zarówno klientów hurtowych jak i detalicznych, od kosztorysu, poprzez dostawę, kończąc na wykonawstwie.

7

Buduj z nami

Realizujemy wszystkie zlecenia, bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną czy firmą. Do grona naszych zadowolonych Klientów należą zarówno osoby fizyczne, małe firmy, jak i deweloperzy, wspólnoty oraz spółdzielnie mieszkaniowe.

Liczby, które mówią
za siebie

0 +
Zadowolonych Klientów
0
Lat doświadczenia
0
Ukończonych projektów

Klienci, którzy powierzyli nam pierwsze zlecenia są z nami do dziś. Ich zaufanie do jakości realizowanych przez Nas usług dyktuje oferowaną przez Nas gamę produktów.

Instalacje gazowe i cieplne to nasz największy kawałek biznesu. Od lat obserwujemy jak zmieniają się trendy oraz rozwiązania, rośnie liczba dostawców rozwiązań i elementów. Nasi pracownicy potrafią dostosować system grzewczy i/ lub sanitarny adekwatny do rodzaju budynku, charakteru użytkowania.

Okna, drzwi, bramy, rolety i parapety to nasza najmłodsza linia biznesu. Niemniej jednak mocno rozbudowana i doświadczona. Dostarczamy i montujemy stolarkę okienną i drzwiową, bramy segmentowe, ogrodzenia oraz systemy osłonowe zarówno do domków wolnostojących jak i do dużych osiedli mieszkaniowych.

Rozwijamy się na potrzeby naszych Klientów.